The Avid Pro Tools MTRX SFP/LC Opt Module Multimode Laser is an optical 850 nm LED SFP required for use with the Pro Tools MTRX MADI module.

4.075,00 kr ex moms

Forventet leveringstid: ca. 2 uker

MPN: 9900-71259-00

Produktnummer: AVI9900-71259-00 Kategorier: , , , Stikkord:

Beskrivelse

The Avid Pro Tools MTRX SFP/LC Opt Module Multimode Laser is an optical 850 nm LED SFP required for use with the Pro Tools MTRX MADI module.

Brand

Avid

Les mer om Avid

Avid

Avids revolusjonerende ikke-lineære redigeringsløsning var den første som digitaliserte videoinnhold. Dette redefinerte mediebransjen og er fortsatt en standard i dag. I dag gir Avid hele medieverdikjeden en kraftig teknologi for å skape, administrere, lagre, distribuere film, TV og musikk. Avids verktøy og plattformer gir mer enn en million brukere og tusenvis av mediebedrifter mulighet til å fortelle historier og komponere musikk. Med forbedret arbeidsflyt, avansert automatisering, ende-til-ende-integrasjon, hjelper Avid i dag ambisiøse artister, kreative fagfolk, produksjonsteam og mediebedrifter med å vokse i den digitale æraen. Pro Tools er et digitalt lydbehandlingssystem (DAW), utviklet og utgitt av Avid. Pro Tools brukes til digital lydredigering, og er mye brukt til lyd i film og TV samt i musikkproduksjon. Pro Tools kan brukes på Windows og Mac OS. BarnFind Med hovedkontor i Sandefjord, Norge, produserer Barnfind en multifunksjonell signaltransportplattform som støtter flere formater i én ramme. I tillegg til Barnfinds omfattende funksjonalitet sparer den fysiske utformingen kundene for verdifull rackplass, strømforbruk og dermed penger.