1.25Gbps, 40km, 1270-1610nm

1.305,00 kr ex moms

Ikke på lager, tilgjengelig som restordre

MPN: BT-CWDM-40-02XX

Produktnr: BARBT-CWDM-40-02XX Kategorier: , , , , , , Stikkord:

Beskrivelse

BarnFind SFP – CWDM Single Mode Transceiver module 40km, 1.25Gbps (1270-1610nm)

How to read a SFP label:

BTSFP-CWDM-10-3G29: BTSFP [barnfind SFP] –CWDM[CVDM module] -10 [max. transmitting distance in km] 3G [max. data rate] 29 [=1290 nm]

Brand

BarnFind

Les mer om Barnfind

Barnfind

Med hovedkontor i Sandefjord, Norge, produserer Barnfind en multifunksjonell signaltransportplattform som støtter mange signaler i én ramme. I tillegg til Barnfinds kraftige muligheter sparer vår unike tilnærming også kundene for verdifull rackplass, strømforbruk og dermed penger. Barnfind vil snart bli kjent som det grønneste selskapet i videobransjen